ekoder.org
Sayacİstatistikler Yükleniyor ..!

BURS YÖNETMELİK VE BAŞVURU FORMU
BURS HESABIMIZ
ESKİPAZAR EKONOMİK KALKINMA DERNEĞİ

T.C Ziraat Bankası Eskipazar Şubesi

TR 5900 0100 0468 6054 2960 5003
DERNEK ÜYELİK BAŞVURU FORMU

 

 ÜYELİK  FORMU İNDİR

http://www.ekoder.org/uye-olmak-icin-form-114689  
 

Üyelik işlemleri için izlenecek yol

İndirilen form doldurularak imzalanır. Belge taranıp e-posta yoluyla yada fotoğrafı çekilerek whatsapp üzerinden derneğimize gönderilerek işlem tamamlanır. 

E-POSTA
eskipazarekoder@yandex.com 
mehmet.e.aslan@gmail.com
 WhatsApp:0532 725 71 55
GAZETE MANŞETLERİ
E-Bülten
Anket
Web Sitemizi Beğendiniz mi?


ESKİPAZAR DERNEKLERİ HER ALANDA İMZALARINI ATMAYA DEVAM EDİYOR

ESKİPAZAR DERNEKLERİ HER ALANDA İMZALARINI ATMAYA DEVAM EDİYOR
Ramazan Bayramı nedeniyle İlçemiz çok hareketli günler yaşadı.Tatilin uzun olması ve Derneklerimizin sosyal faaliyetleri İlçemizi renklendirdi.Dernek Yönetimleri kıt olanaklara rağmen gönül ve sevda işi olarak yürüttükleri faaliyetlerinde büyük başarılar kaydediyor.

EKODER olarak hepsini de canı gönülden kutluyoruz

Büyükyayalar Köyü Derneğimiz (BÜYÜK-DER) 06.07.2016 bayramın ikinci günü Köy Camiinde Aziz Şehitlerimiz için mevlid-i Şerif okuttu,yemek verdi.İlçe Müftümüz ve din görevlilerimiz de şehitlerimiz için dualar okudular,destek verdiler.Bu güzel düşünceleri ve faaliyetleri için Eskipazar Ekonomik Kalkınma Derneği olarak BÜYÜK-DER Yönetimi ve köy halkına teşekkür ediyoruz.Vatanı için can veren Şehitlerimize Allahtan rahmet,Gazi'lerimize şifa,ailelerine sabırlar diliyoruz.

Yürecik Köyü Derneği 6 Temmuz Bayram'ın ikinci günü köy Yaylası'nda çok emek verilmiş,değerli bir etkinliğe imza attı.Eskipazar dışında yaşayan ve memleket Özlem'ini çeken çoluk çocuk kalabalık ailelerin yoğun katılımını gözlediğimiz etkinlikte Mehteran takımı ve semazenlerin duyguları coşturan gösterileri görülmeye değerdi.Açılış konuşmasında STK ların,her alanda kamu-sivil her kesimden daha çok desteği hak ettiğini ifade eden Dernek Başkan'ı Niyazi AYVAZ ; Yönetimi ve köy halkı ile birlikte Kültürlerin yaşatılması ve kaynaşmanın sağlanması yönüyle önemli bir etkinliği başarı ile tamamladı.Eskipazar Ekonomik Kalkınma Derneği olarak misafirperverlikleri ve Etkinliğe verdikleri emekleri nedeniyle dernek yönetimi ve üyeleri ile köy halkına TEŞEKKÜR ediyoruz.

Haslı Köyü Derneği 6 Temmuz Bayram'ın ikinci günü köy Yaylası'nda etkinlik düzenledi.Başkan Hüseyin GÜL ve Yönetimi etkinliğe gelenlerin ulaşımı için yayla yollarını kumlatmış,öğrencilerinden bir müzik grubuna Etkinlikte yer vermiş,yöremiz insanlarına kültürel paylaşım ve birlik beraberlik açısından güzel bir etkinlik hazırlamış.Derneğe,Köy muhtarı İsmet DAĞ ve köy halkına misafirperverlikleri ve emekleri nedeniyle Eskipazar Ekonomik Kalkınma Derneği olarakTEŞEKKÜR ederiz.

 

20.Geleneksel Alan Yaylası Şenlikleri bu yıl da büyük emek ve özveri ile İstanbul daki Hamzalar/Kabaarmut Köyü Derneğince gerçekleştirildi.Dernek Başkanı Hilmi Kömü ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşları STK olarak organizasyona büyük emek ve zaman harcıyorlar.Ertuğrul Yazıcı'da geçen yıl yayla ağası seçilerek organizasyona katkı sağlayanlar arasında. Dernek Yönetiminin gerek İstanbul Büyükşehir ve gerekse Kağıthane Belediyesinden sağladıkları destek sadece alan yaylası şenliğinde değil İlçenin diğer hizmet alanlarında da görülüyor ve İlçemiz halkından takdir topluyor..Bugüne değin benim gözüme çarpanlar Eskipazar Beledisiyesine otobüs, cenaze aracı ile Yusuf bey camii avlusuna çadır gölgelik gibi katkılar oldu.Eminim benim burada yazmadığım başkaca katkılar da olmuştur,çünkü bu hususta mütevazi bir tutum görüyoruz.

Ne güzel ..arkadaşlarımız ,İstanbul'dan doğduğu şehre dernek aracılığı ile katkı sunuyor.

İnceboğaz/Tetikler Köy Derneği Başkanı Davut SANUÇ ve arkadaşları da  özveriyle hazırlanmış geniş katılımın sağlandığı bir şenliği başarı ile tamamladılar.

BRAVO DERNEKLERE...MARİFET İLTİFATA TABİDİR..

Büyükyayalar-Yürecik-Haslı-İnceboğaz/Tetikler-Kabaarmut-Hamzalar Köyü Dernekleri  bu bayram etkinlikleri ile göz doldurdular.

Eğid-Der yeni kuruldu ama sosyal bir yaraya parmak basmaya başladı,hasta ve yaşlılara destek oluyor,biz başarılı buluyoruz.Bayramda da kendilerini EKODER olarak ziyaret ettik.

Şu artık görülüyor ki,Eskipazar'da STK lar her geçen yıl zenginleşen organizasyon ve projelere imza atıyor, takdir topluyor.

STK lar, Eskipazar'da yetkililerden daha samimi ve sıcak desteği hak ettiklerini gösteriyorlar.Hal böyle iken Örneğin STK ların Belediye hoparlöründen yaptırdığı duyuru ve paylaşımlardan Eskipazar Belediyesince ücret alınması pek anlaşılamıyor.Şu bilinmeli ki STK lar da bir nevi kamu hizmeti gören ve ticari anlayışı olmayan, katılımcı demokrasinin 3.Sektör olarak önemli bir ayağıdır.Belediye Meclisinde bu konuda olumlu bir karar alınmasını STK lar olarak bekliyoruz.

Eskipazar Ekonomik Kalkınma Derneği olarak tüm STK ları çalışmalarından ötürü kutluyor,başarılarının devamını diliyor, topluma hizmetlerinden ötürü TEŞEKKÜR ediyoruz...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mail Gönder


Ad Soyad :  *
Telefon No :  *
Mail Adresi :  *
Konu :
Mesaj :
Dosya Eklentisi :
Güvenlik Kodu :
   
     
      


Site Üye Girişi
Prof Dr Burhanettin UYSAL Hocanın sesine kim kulak verecek.(02.10.2019) GÖLETLER AÇIKLAMAMIZ(04.09.2020) ESKİPAZARLI ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİMİZE BURS (18.08.2020) DERNEK ÜYELİK FORMU Türkiye Ziraat Mühendisliği IX.Teknik Kongresi (13-17 Ocak 2020) SONUÇ BİLDİRGESİ VİDEO (05.01.2020) PANEL SONUÇ BİLDİRGESİ AÇIKLANDI(30.12.2019) PANELDEN FOTOĞRAFLAR_2..OTURUM (30.11.2019) PANELDEN FOTOĞRAFLAR_KATILIMCILAR (30.11.2019) PANELDEN FOTOĞRAFLAR_AÇILIŞ (30.11.2019) BELEDİYE BAŞKANLARINA AÇIK MEKTUP (09.03.2019)  ESKİPAZAR FM_RADYO  YAYINDA (15.12.2018) AVUKAT SAYIN AYHAN DURU‘YU ZİYARET ETTİK.(03.10.2018) PROJELERİ TAKİP EDİYORUZ.(04.10.2018) 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI YENİ SEÇİLEN KARABÜK MİLLET VEKİLLERİMİZİ KUTLUYORUZ.STK OLARAK SİZLERDEN HİZMET VE ÇÖZÜM  BEKLİYORUZ.25.06.2018 EKODER‘İN ÇALIŞMALARI MEYVE VERMEYE DEVAM EDİYOR.(08.06.2018) ESKİPAZAR EKONOMİK KALKINMA DERNEĞİ 4.OLAĞAN GENEL KURULU HAFTA SONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ. EKODER 4.OLAĞAN GENEL KURULA DAVET ESKİPAZAR ORMAN KÖYLERİ “EVRENSEL HİZMET FONUNDAN” YARARLANARAK BAZ İSTASYONLARINA KAVUŞUYOR.(16.04.2018) KARABÜK‘TE SINAVLA ÖĞRENCİ ALACAK 3 LİSE VAR (10.04.2018) DSİ 23.BÖLGE MÜDÜRÜ SAYIN HAYRETTİN  BAYSAL İLE GÖLETLERİ KONUŞTUK(06.04.2018) CUMHURİYET KENTİ KARABÜK‘ÜN KURULUŞUNUN 81.YILI HEPİMİZE KUTLU OLSUN(3 Nisan 1937) 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103.YIL DÖNÜMÜ KURUCULAR KURULU VE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ İBRAHİM YAMAN‘I KAYBETTİK(21.12.2017) DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ SAYIN SAİT UMUCU‘YA TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİK(08.08.2017) KARABÜK‘E YENİ VALİ ATANDI (21.06.2017) EPDK: ESKİPAZAR‘A 2018 YILINDA DOĞALGAZ GELİYOR DÜNYA ORMAN VE SU GÜNÜNÜN ESKİPAZAR İÇİN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ (21-22 MART 2017) 21-22  MART ORMAN VE SU EZBERLER BOZULUYOR EKODER ESKİPAZAR MESLEK YÜKSEK OKULU’NA  ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.(01.03.2017) EKODER OLARAK DSİ KASTAMONU 23.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ ESKİPAZAR SULAMA GÖLETLERİ NE DURUMDA? 21.01.2017 ESKİPAZAR DERNEKLERİ HER ALANDA İMZALARINI ATMAYA DEVAM EDİYOR DSİ 23.BÖLGE MÜDÜRÜ SAYIN SAİT UMUCU‘YU ZİYARET(28.03.2016) 3.OLAĞAN GENEL KURULDA DERNEĞİMİZ ONURSAL BAŞKANLIĞINA SAYIN PROF.DR HASAN ÇELİK HOCAMIZ OY BİRLİĞİ İLE SEÇİLDİ. ESKİPAZAR EKONOMİK KALKINMA DERNEĞİ 3.OLAĞAN GENEL KURUL DUYURUSU 19 MAYIS ATATÜRK‘Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN KARABÜK İLİ GÖLETLERİ (ADİLLER VE YAZIBOY GÖLETLERİ)PLANLAMA RAPORLARI HAZIRLANMASI 3. KISIM İŞİ ÖZEL TEKNİK ŞARTNAMESİ ADİLLER VE YAZIBOY GÖLETİ HAYIRLI OLSUN ESKİPAZAR ADİLLER VE YAZIBOY GÖLETLERİ SULAMA PROJESİ SAHA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Derneğimiz


  • BİZE ULAŞIN

  • Cami Caddesi,Belediye İş Hanı,Kat:2 No:5/4  Eskipazar / Karabük

  • 0532 725 71 55

  • eskipazar@ekoder.org.tr

www.teknovizyon.net/
YukariCik