ekoder.org

Duyurular3.OLAĞAN GENEL KURULDA DERNEĞİMİZ ONURSAL BAŞKANLIĞINA SAYIN PROF.DR HASAN ÇELİK HOCAMIZ OY BİRLİĞİ İLE SEÇİLDİ.

3.OLAĞAN GENEL KURULDA DERNEĞİMİZ ONURSAL BAŞKANLIĞINA SAYIN PROF.DR HASAN ÇELİK HOCAMIZ OY BİRLİĞİ İLE SEÇİLDİ.

Eskipazar Ekonomik Kalkınma Derneği 3.Olağan Genel Kurulda Derneğimiz Onursal Başkanlığına oy birliği ile sayın Prof.Dr Hasan ÇELİK seçildi.
Değerli hocamıza Eskipazar'a vermiş olduğu hizmetler için İlçemiz halkı adına Eskipazar Ekonomik Kalkınma Derneği  olarak TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.
ARTIK ANKARA‘DA KIZ ÖĞRENCİ YURDUMUZ VAR.

ARTIK ANKARA‘DA KIZ ÖĞRENCİ YURDUMUZ VAR.

https://www.kirlangickizyurdu.com/
ARTIK ANKARA'DA, TÜM DOSTLARIMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM  GÜZEL BİR KIZ ÖĞRENCİ  YURDUMUZ VAR .
 
AHMET YURTTTAŞ HAKKA YÜRÜDÜ...

AHMET YURTTTAŞ HAKKA YÜRÜDÜ...

Eskipazar'ın en eski demirci ustası esnaflarından Kara Ahmet lakabıyla anılan Ahmet YURTTAŞ amca bugün (13.08.2018) saat 19.30 sularında tedavi gördüğü Zonguldak/Kozlu- Bülent Ecevit Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde vefat etti.
KEÇELİPINAR SUYU SAHİPSİZ DEĞİL.DAVAMIZIN PEŞİNDEYİZ. 20.10.2018

KEÇELİPINAR SUYU SAHİPSİZ DEĞİL.DAVAMIZIN PEŞİNDEYİZ. 20.10.2018

Eskipazar Ekonomik Kalkınma Derneği olarak bu suyun geri alınması için mücadele ediyoruz..Bu su bizim hakkımızdar ve elimizden alınmıştır.
Eskipazar halkının  içme suyu olarak kullandığı  mevcut GÖKSU SUYU kireçli ve yüksek içme suyu kalitesinde değildir.Bu nedenle  
Eskipazar Halkı  içme suyunu marketten satın almaktadır.Eskipazar'ın mevcut ve gelecekteki gelişme potansiyelleri değerlendirildiğinde bu su kaynağına ihtiyacı olduğu açıktır.
 Page:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 
YukariCik